język polski język angielski język niemiecki
Zarezerwuj wizytę+48 61 844 27 27

Okulistyka dla dorosłych

      Centrum Okulistyczne Św. Jerzego oferuje Państwu szeroki zakres specjalistycznych badań diagnostycznych, które gwarantują wczesne rozpoznanie wad i schorzeń narządu wzroku. Nasi lekarze okuliści, zdobywali doświadczenie prowadząc przez kilka lat przesiewowe badania w kierunku wczesnego wykrywania jaskry. W ramach Programu finansowanego z budżetu NFZ przeprowadzili blisko 70 000 badań.

      Dokładna diagnoza daje podstawę do wdrożenia odpowiedniego postępowania, nawet w przypadku schorzeń rzadkich, wymagających nietypowego leczenia. W ramach poradni okulistycznej dla dorosłych wyodrębniliśmy poradnię dla diabetyków, zapewniając tej szczególnej grupie możliwość skorzystania z najnowszych metod diagnostycznych i leczenia. W pracowni laseroterapii pomagamy pacjentom ze schorzeniami siatkówki, jaskrą, zaćmą wtórną i powikłaniami w przebiegu cukrzycy.

      Dysponujemy doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi, gdzie w ramach oddziału chirurgii jednego dnia wykonujemy zarówno drobne zabiegi, jak i operacje zaćmy. Współpracujący z nami specjaliści oprócz doświadczenia klinicznego szkolili się w najlepszych zagranicznych ośrodkach medycznych a obecnie kontynuują rozwój zawodowy i podnoszą kwalifikacje poprzez uczestnictwo w zjazdach, szkoleniach i sympozjach. Pozwala nam to stale podnosić jakość świadczonych usług oraz wdrażać nowe metody leczenia.

CLOSE
CLOSE