język polski język angielski język niemiecki
Zarezerwuj wizytę+48 61 844 27 27

Zabieg usunięcia zaćmy

Z powodu zaćmy cierpi w Polsce już niemal 800 tys. osób. Wśród nich mogą być Twoi bliscy. Zaćma jest procesem naturalnego zmętnienia soczewki, który bez odpowiedniego leczenia może doprowadzić nawet do całkowitej utraty wzroku. W grupie najwyższego ryzyka są osoby po 65 roku życia.

Zaćma może występować w obu oczach lub tylko w jednym oku. Początkowe objawy są mniej nasilone, a w związku z tym osoby chore bagatelizują problem i nie udają się do lekarza, co skutkuje dalszym postępowaniem choroby.
Wszystkim, którzy rozważają możliwość poddania się zabiegowi usunięcia zaćmy oraz ich rodzinom, proponujemy konsultację medyczną u naszych ekspertów. Nasi lekarze wyjaśnią wszelkie szczegóły, udzielą wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania i pomogą podjąć najwłaściwszą decyzję na temat leczenia.

W trakcie wizyty lekarzy specjalista udzieli szczegółowych informacji, umożliwiając Pacjentowi podjęcie najważniejszej decyzji dotyczącej jakości widzenia po zabiegu.

W naszej Klinice można wykonać zabiegi usunięcia zaćmy finansując je samodzielnie lub w ramach NFZ.

Zabiegi w ramach NFZ Zabiegi komercyjne
Bezpłatne Zabieg już od 1 999 zł
Średni czas oczekiwania w kolejce: 2,5 roku Czas oczekiwania max. 3 tygodnie
Tylko wszczepienie podstawowej soczewki
(bez możliwości dopłaty)
Możliwość wyboru soczewki w celu odzyskania komfortu widzenia w we wszystkich strefach – dalekiej, pośredniej i bliskiej

Umów się, zbadaj wzrok i zadecyduj o leczeniu!

CLOSE
CLOSE